top of page
ofek.png

יועץ בנייה ירוקה בפרוייקטים ירוקים בישראל ובחו״ל - מבני מגורים, מרכזי קניות, מלונות,  משרדים, בתי חולים ובנייני מגורים.

אנו מציעים ללקוחותינו שירות ייחודי מקצועי ונכון כלכלית ואקולוגית. הבנייה הירוקה מסייעת לצמצם את השפעת המבנים על הסביבה על ידי שימוש בידע ובטכנולוגיות, וזאת ליצירת סביבה בנויה מקיימת העונה על צרכי הדור הנוכחי מבלי לסכן את יכולות הדורות הבאים לספק את צורכיהם כל זה קל להשגה על ידי שימוש ביועץ בנייה ירוקה מוסמך ומקצועי.

בנייה ירוקה הינה רב תחומית מיסודה ועוסקת בהיבטים שונים של התכנון, הבנייה והפיתוח, כל אלה מהווים גורם מרכזי בפליטות מזהמים לאוויר וצריכה של משאבי טבע ואנרגיה. נגישות לאור טבעי, נוף, אוורור החללים הפנימיים ועוד חשובים מאוד לתכנון על ידי יועץ בנייה ירוקה מוביל אשר הינו גם אדריכל בנייה ירוקה. מפתחות לבנייה של מבנה ירוק הם תכנון המתחשב בתנאי האקלים והסביבה, אדריכל בנייה ירוקה המתחשב בצורכי המשתמש ודואג לרווחתו, הטמעה וייעוץ בנייה ירוקה של ידע וטכנולוגיות מקיימות וצריכת משאבים מושכלת.

לבנייה ירוקה בהתאם לתקן בינלאומי LEED  מלבד נתינת שרותים בתחומים ירוקים אנו מלווי בנייה מומחים לתקן ישראל (ת"י 5280, ת"י 5281, ת"י 5282). הידע שלנו מושתת על ניסיון אקדמי ומעשי שפותח בישראל וסינגפור במסגרת שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בתעשייה. יועץ בנייה ירוקה עם תכנון חכם מגביר את האפקטיביות של הבנייה הירוקה ומניע יותר יזמים, מתכננים ודיירים לבחור בה. אנו מעניקים פתרון כולל לתכנון אפקטיבי וכלכלי לבנייה ירוקה של מבני מגורים, מסחר, תעשייה, משרדים ומוסדות ציבור.  – איך עושים את זה? בשביל זה אנחנו פה. 

התייעלות אנרגטית ופעילות בתחום הקיימות מאפשרת חיסכון כספי אדיר שלעתים מגיע ל20%-30% מהוצאות המבנה ההתיעלות כוללת אמצעים טכנולוגיים שונים - הטמעת טכנולוגיות המביאות לצמצום צריכת חשמל, ושינויים התנהגותיים כגון הטמעת תהליכים פנים אירגוניים. השקעה בהתייעלות אנרגטית הינה כמעט תמיד כלכלית לצרכן, כאשר ההשקעה הראשונית מוחזרת באמצעות חסכון בחשבונות החשמל במשך מספר חודשים עד שנים ספורות. בהתאם לגישה ההוליסטית החיסכון תמיד מגיע עם שלל יתרונות נוספים כגון סביבת עבודה נעימה יותר, מגורים ירוקים יותר עם הצללות טבעיות אוויר נקי יותר ותאורה טבעית נעימה וחיובית

בעידן של חיפוש אחר אמצעים להפחתת פליטת גזי חממה, התייעלות אנרגטית מופיעה תמיד במקום הראשון מבחינת היעילות הכלכלית של הפחתת פליטות. אמצעים שונים להתייעלות אנרגטית ולבנייה חוסכת אנרגיה מקודמים על ידי ממשלות בעולם, ממומנים או מסובסדים על מנת להביא להטמעתם.

.

  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

פרוייקטים בבנייה ירוקה

יועץ בנייה ירוקה לתקן ירוק 5281

 

המשרד מוסמך לליווי והכנת אוגדן לקבלת תקן ישראלי 5281 לבנייה בת קיימה. התקן מציג דרישות לבניינים על מנת שיוכלו להיות מוכרים כבניינים ירוקים. לתקן 10 חלקים בהתאם לסוגי מבנים. רמות ההסמכה מדורגות לפי 1-5 כוכבים כאשר 5 כוכבים היא הדרגה הגבוהה ביותר 

תהליך ליווי פרוייקט על ידי יועץ בנייה ירוקה לצורך הסמכה כולל שני שלבים מרכזיים:
 

שלב התכנון – הכולל השתתפות בפגישות תכנון, עבודה מול היזם חשיבה משותפת בנוגע לחזונו של היזם ובחינה כיצד ניתן לשלב אלמנטים ירוקים והתאמת התכנון לפתרונות ואלמנטים ירוקים למבנה ובניית אסטרטגיה לעמידה בתקן, באופן המיטבי והכלכלי ביותר. הטמעת הפרטים בתכנון הכולל ובמפרטים לקבלן

והגשת תיק הסמכה למכון התעדה וקבלת אישור שלב התכנון - אישור שלב א

שלב הבניה – שלב הבניה כולל  הדרכת צוות ניהול הפרוייקט והפיקוח באתר בנוגע למרכיבים הירוקים שהוטמעו בתכנון וכיצד יש לתעד ולאסוף נתונים ותעודות לצורך ההסמכה הסופית. מלווה בנייה ירוקה ידאג  שפרוייקט ירוק כולל ניהול של התחום הירוק לאורך שלבי התכנון והבניה. חיפוש פתרונות כלכליים ושיווקיים יחד עם צוות המתכננים ועם היזם וקידום התהליך מול גופי התקינה והרשויות עד לקבלת אישור סופי.
בסופו של דבר עבודה מול היזם והרשויות צריכה להתבצע בהרמוניה על ידינו כגוף מתווך ומלווה את הפן הירוק של הפרוייקט, מטרתנו הסופית היא שכולם ירוויחו היזם יקבל פרוייקט ירוק אשר ערכו הכלכלי יהיה גבוה יותר כמו כן ערכו השיווקי, מלבד זאת המבנה יחסוך בעלויות ארוכות טווח ויאפשר למשתמשים הנאה רבה במשך שנים והחברה כולה תרוויח ממבנה ירוק נכון שאינו צורך משאבים כבדים ומאפשר לסביבה להנות מקיימות ארוכת טווח ואורך חיים בריא והוליסטי.


 

פרוייקטים בליווי בניה ירוקה - אוגדן ירוק
גיגיס1.jpeg
בנייה ירוקה פארק נחל באר שבע
אופיסיטי.png
8dc0e8_149767c2e92046d89eb22552ff1f5385_
Screen Shot 2018-05-05 at 11.07.38 am.pn
רשת 17 בת-ים.png
מעון דרי - רחוב יפו.png
Screen Shot 2018-10-22 at 1.48.16 pm.png
Screen Shot 2018-05-05 at 12.27.42 pm.pn

בית לשירה

ויתקין 7 ת״א.png
Screen Shot 2018-10-22 at 1.53.40 pm.png
מתחם הכוכבים בהרצליה
זומרשטיין נתניה.png
ביאליק 2 ת״א.jpg
אינטרגרין פתח תקווה .jpg
אינטרגרין, פתח תקווה
בניין חקר המוח.jpg
הגפן 2-6 בת ים.jpg
הגפן 2-6 בת ים
החלוץ 17 הרצליה.png
 החלוץ 17 הרצליה
Screen Shot 2018-10-23 at 12.45.08 pm.pn
אנילביץ 13 בת ים
איתמר בן אבי 3 תל אביב.jpg
איתמר בן אבי 3 תל אביב
תחנת משטרה כפר יאסיף.jpg
מלון ב״ש.jpg
בלב רעננה.jpg
Screen Shot 2018-10-24 at 7.35.31 am.png
איסקוב תל אביב
V3_YEL_pp.jpg
ליווי בנייה ירוקה  משרדים צ׳קפוסט חיפה
ייעוץ בנייה ירוקה בנק ישראל ירושלים

קאנטרי קלאב ערבה

אלעד ייעוץ בנייה ירוקה עסקים.jpg
WEBSITE-06.png

משה לוי 10 ראשון לציון
בית המרכז הישראלי לריהוט

 info@greener.co.il
052-5973555

  • wtsp
  • ins
  • face
bottom of page